شرکت فرآورده های نسوز ایران

 
شرکت فرآورده های نسوز ایران به منظور تأمین نیازمندی های صنایع کشور به انواع فــــرآورده های نسوز در بهمن ماه 1351 تأسیس و با ظرفیت اسمی 32000 تن در سال از فروردین ماه 1356 رسماً آغاز به کار نمود . پس از انقلاب اسلامی در رابطه با خودکفایی این صنعت و همچنین با توجه به نیاز روزافزون صنایع داخلی و به منظور جلوگیری از خروج ارز با استعانت از خداوند متعال و همیاری و همدلی پرسنل فعال و متخصص این شرکت طرحهای توسعه شامل خط تولید آجرهای قلیایی به ظرفیت 22000 تن در سال و خط تولید آجرهای منیزیت کربنی به ظرفیت 20000 تن راه اندازی و بهره برداری از این طرحها آغاز شده است .
این شرکت با برخورداری از مدرن ترین تجهیزات تکنولوژی تولید و ربع قرن تجربه و با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه قادر به تولید انواع فرآورده های نسوز با کیفیت بالا و قابل رقابت با انوع خارجی بوده و بر همین اساس سهم قابل توجهی از نیاز صنایع بزرگ فولاد ، سیمان ، مس ، آلومینیم ، پتروشیمی و . . . کشور به انواع فرآورده های نسوز برای کوره های دمای بالای این صنایع را تأمین نموده و همچنین صادرات قابل توجهی به کشورهای مختلف جهان داشته به گـونه ای که در حال حاضر در بازارهای منطقه جایگاه منحصر به فردی یافته است .
رشد روزافزون حضور در بازارهای جهانی مقارن با دریافت گواهی نامه استاندارد جهانی ایزو 2000:9001 از مؤسسه DQS آلمان باعث ارتقاء بیش از پیش کیفیت محصولات و افزایش سهم بازار گردیده است .
   1396/8/3 09:12

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
185479.8/10 (تعداد آرا 104 نفر )
نکته روز
مديريت زمان وسيله اي است كه مي تواند شما را از جايي كه هستيد به جايي كه مي خواهيد باشيد برساند.((برايان تريسي))